Menu

Dysk SAMSUNG 860 PRO SATA 2TB SSD (MZ-76P2T0B/EU) + DARMOWY TRANSPORT!

Cechy produktu

  • Producent SAMSUNG 
  • Pojemność 2 TB
  • Interfejs SATA II 
  • Rodzaj SSD 

Opis

860 PRO

Dysk SSD godny zaufania
Uzyskaj najkorzystniejszą w branży bezawaryjność jaką daje 860 PRO. Oparty na najnowszej technice V-NAND i mocnym kontrolerze, którego działanie opiera się na algorytmie, dysk ten z łatwością radzi sobie z sporymi obciążeniami, z którymi mierzą się wysokiej klasy komputery PC, stacje robocze i urządzenia magazynujące dołączone do sieci (NAS Network Attached Systems). Wszystko to zapewnia równocześnie graczom, informatykom jak i twórcom pewność długiego działania.

powiększona sprawność
Dużo bardziej spójne i trwałe prędkości nawet przy obszernych obciążeniach i realizowaniu wielu zadań. Dzięki najkorzystniejszej kompilacji najnowszego V-NAND i ulepszonemu kontrolerowi, 860 PRO działa z szybkością zapisu sekwencyjnego do 530 MB/s i zagwarantuje sekwencyjne szybkości odczytu do 560 MB / s.
* skuteczność może różnić się w zależności od wersji oprogramowania układowego dysku SSD, konfiguracji sprzętu i systemu. Pomiary odczytu i zapisu sekwencyjnego uzyskane przy pomocy programów na CrystalDiskMark v.5.0.2 i IOmeter 1.1.0. * Konfiguracja systemu testowego: Procesor Intel Core i5-3550 3,3 GHz, DDR3 1333 MHz 4 GB, OS Windows 7 Ultimate x64, chipset: ASUS P8H77-V

Niezłomna solidność
Gdy praca odbywa się przy obfitych obciążeniach wytrzymałość jest podstawą. Bezpiecznie przechowuj i renderuj filmy 4K i dane 3D stosowane poprzez najnowsze aplikacje, przy choćby 8 razy wyższej wartości TBW* aniżeli w poprzedniej wersji 850 PRO. Najnowsza technologia V-NAND gwarantuje najkorzystniejszą w branży solidność, czego dowodem jest ograniczona gwarancja udzielana na okres 5 lat lub do 4800 TBW.
* Terabajty zapisane * Gwarantowana wartość TBW dla dysku 860 PRO: 300 TBW dla modelu 256 GB, 600 TBW dla modelu 512 GB, 1200 TBW dla modelu 1 TB, 2400 TBW dla modelu 2 TB i 4 800 TBW dla modelu 4 TB. * Pięć lat lub TBW, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. Więcej informacji na temat gwarancji podano w załączonym dokumencie gwarancyjnym.

Inteligentna kompatybilność
Korzystaj z szybszej, płynniejszej komunikacji z systemem hosta. Udoskonalony algorytm ECC* i nowy kontroler MJX pozwalają uzyskać wyższe szybkości, a lepsza obsługa queued trim polepsza kompatybilność z systemem Linux. Nasza nowoczesna inżynieria sprawia, iż 860 PRO jest bardziej kompatybilny z systemem komputerowym użytkownika.
* Error Correction Code (kodowanie korekcyjne)

SAMSUNG MAGICIAN
Oprogramowanie do zarządzania

Oprogramowanie Samsung Magician zostało zaprojektowane zostało zaprojektowane by ułatwić zarządzanie dyskiem SSD przy pomocy prostego i instynktownego interfejsu użytkownika.

Aktualizacja oprogramowania układowego
Powiadomienia o wydaniu nowego oprogramowania układowego i nietrudne instalowanie aktualizacji powiększają sprawność, stabilność i kompatybilność.

Test porównawczy skuteczności
przejrzyj szybkość odczytu / zapisu sekwencyjnego i losowego SSD, aby zachować wspaniałą sprawność.

Bezpieczeństwo informacji
Chroń dane, wybierając opcje zabezpieczeń. Dysk 860 PRO obsługuje 256-bitowe szyfrowanie sprzętowe AES i jest zgodny z TCG Opal i IEEE 1667.EAN: 8801643120559
Gwarancja: 60 miesięcy
Kod dostawcy: MZ-76P2T0B/EU
Model: 860 PRO
typ dysku: SSD
Format szerokości: 2,5'' (SFF)
rodzaj napędu: Wewnętrzny
pojemność dysku: 2 TB
Interfejs dysku: SATA III - 6 Gb/s
szybkość odczytu: 560 MB/s
prędkość zapisu: 530 MB/s
liczba operacji odczytu IOPS (maks.): 100 K
ilość operacji zapisu IOPS (maks.): 90 K
Kolor: Nie dotyczy
Wysokość: 6.8 mm
Szerokość: 69.85 mm
Głębokość: 100 mm
Waga: 62 g

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.