Moje konto
  • PX-128M5S 2,5" SSD 128 GB PX-128M5S 2,5" SSD 128 GB

PX-128M5S 2,5" SSD 128 GB

0 ofert z 0 sklepów

Producent Plextor Pojemność 128 GB Interfejs SATA III WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty Plextor

Popularne produkty z kategorii Dyski twarde do laptopów innych firm

Informacje o produkcie

ProducentPlextor
Pojemność128 GB
InterfejsSATA III
Najwyższa prędkość odczytu/zapisu losowego na świecie (73.000/70.000 IOPS)
  • Technologia True Speed zapewnia niezmienną wysoką wydajność w rzeczywistych warunkach.
  • Wydajność i testy potwierzone laboratoryjnie.
Sterownik IC - STEROWNIK O NAJLEPSZYM DZIAŁANIU

Pełna obsługa standardów SATAIII/6 Gb/s najnowszej generacji z transferem danych do 510 MB/s. Sterownik układów scalonych Marvell zapewnia długotrwały czas działania urządzenia, bezpieczeństwo oraz stabilność danych, a także charakteryzuje się najlepszą wydajnością odczytu/zapisu, zarówno w przypadku danych skompresowanych i nieskompresowanych. To sprawia, że jest to najlepsze rozwiązanie na rynku dysków SSD.

WYJĄTKOWA INNOWACYJNA TECHNOLOGIA OPROGRAMOWANIA UKŁADOWEGO

Zaawansowana technologia oprogramowania układowego jest wyjątkowa. Dzięki innowacjom rozwiązania Plextor w zakresie dysków SSD nieustannie zapewniają maksymalną wydajność sprzętową. Funkcja „natychmiastowego przywracania” rozwiązuje problem w zakresie wydajności odczytu/zapisu spowodowanego długotrwałym korzystaniem z urządzenia. Dzięki zmianie kolejności bloków danych, usuwaniu bezużytecznych danych oraz optymalizacji niewykorzystywanej przestrzeni technologia umożliwia odczyt i zapis dużych ilości danych w wysokiej prędkości. Technologia Global Wear Leveling umożliwia rozłożenie zużycia w czasie, dzięki czemu skutecznie przedłuża trwałość dysku SSD. Jednocześnie algorytm zarządzania uszkodzonymi blokami zapewnia przechowywanie danych w funkcjonalnych obszarach pamięci, minimalizując ryzyko wystąpienia błędów.

Najwyższą Jakość

Każdy dysk SSD jest tworzony zgodnie z wymagającymi normami i dokładnie testowany pod kątem rygorystycznych wymagań w zakresie jakości. Przeprowadzane są między innymi 20-godzinne sesje pracy w wysokich temperaturach oraz rygorystyczne testy na najlepszym w branży urządzeniu firmy FLEXSTAR®, które symuluje rzeczywiste środowisko pracy. Urządzenia SSD firmy Plextor oferują najwyższą jakość, co potwierdza wskaźnik awaryjności (AFR) na poziomie 0,5%

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też