Menu

Dysk TOSHIBA P300 2TB (HDWD120UZSVA) + DARMOWY TRANSPORT!

Cechy produktu

  • Producent TOSHIBA 
  • Pojemność 2 TB
  • Cache 64 MB
  • Interfejs SATA III 
  • Prędkość obrotowa 7200 obr/min

Opis

3,5-calowy wewnętrzny dysk twardy Toshiba P300 jest nadzwyczajny dla projektantów graficznych i kreatywnych profesjonalistów, którzy szukają konkretnych osiągów. Przystępne w objętościach do 3 TB, z szybkimi prędkościami odczytu i zapisu oraz bezpieczną konstrukcją.

produktywność sekwencji odczytu i zapisu informacji jest na dodatek powiększana dzięki progresywnym technikom minimalizującym ruchy głowicy i obroty dysków. Zoptymalizowana sekwencja dostępu do danych pomaga zwiększyć sprawność i zminimalizować obciążenie mechaniczne dysku.kompozycja dysku P300 obejmuje wewnętrzny detektor wstrząsów, co uniemożliwia utracie danych.

w dodatku technologia parkowania głowicy powoduje,podczas transportu dysku twardego lub komputera stacjonarnego głowica nie styka się z powierzchnią dysku, co uniemożliwia zadrapaniom i utracie informacji.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.