Menu

Dysk twardy Western Digital WD20EFRX - pojemność: 2 TB, cache: 64MB, SATA II, 5400 obr/min

Cechy produktu

  • Producent WD 
  • Pojemność 2 TB
  • Cache 64 MB
  • Interfejs SATA II 
  • Prędkość obrotowa 5400 obr/min
  • Rodzaj HDD 

Opis

Dysk twardy Westerm Digital 2TB Więcej miejsca na Twoje dane Rodzina dysków WD Red właśnie się zwiększyła Dzięki naszemu przepisowi na sukces dyski twarde WD Red zyskały najwyższą osiągalną pojemność. Dysk twardy WD o obszerności 2 TB wzbogaca wszechstronną ofertę rozwiązań do systemów NAS i mogą być stosowane w urządzeniach zawierających od 1 aż do 8 dysków.

Rodzina dysków WD Red właśnie się powiększyła technika NASware w nowej wersji 3.0 Robimy wszystko, aby eksploatacja systemów NAS przynosiła naszym użytkownikom maksimum zadowolenia. Technologia NASware w nowej wersji 3.0 poprawia optymalizację pracy dysków WD Red w środowiskach NAS i zezwala na obsługę maszyn NAS zawierających od 6 do 8 dysków.

Dzięki technice NASware 3.0 dyski WD Red obsługują teraz nieduże systemy NAS zawierające od 1 do 8 kieszeni, co w dodatku polepsza ich zgodność i niezawodność. System z 8 dyskami WD Red może dzisiaj oferować łączną pojemność do 48 TB.

Otwiera to zupełnie świeże możliwości przed systemami NAS. Fachowe rozwiązania Dyski z rodziny WD Red pozostały zaprojektowane z myślą o znikomych i przeciętnych firmach. Ostatnio rodzina WD Red rozszerzyła się o dyski WD Red Pro, asygnowane do przeciętnych i obfitych systemów NAS, zawierających od 8 do 16 kieszeni.

Dyski WD Red Pro oferują objętość do 6 TB i są objęte pięcioletnią ograniczoną gwarancją. Dyski z tej serii są dopasowane do pracy pod rozszerzonymi obciążeniami w środowiskach biznesowych. Doświadczenie w systemach NAS Dyski WD Red przeszły najszerzej zakrojone na rynku testy zgodności z produktami NAS naszych partnerów.

Oznacza to,w chwili zakupu obudowy NAS masz pewność, iż dyski WD Red zapewnią najwyższą zgodność spomiędzy wszystkich dysków dostępnych na rynku. Jesteśmy dumni z naszych artykułów, a swoją wizją dzielimy się z naszymi klientami.

NAS dla domu Nowa jakość sieci domowej za sprawą systemu NAS zaopatrzonego w dyski twarde WD Red. Jeszcze szybsze i łatwiejsze przesyłanie strumieniowe treści, tworzenie kopii zapasowych komputerów, współdzielenie plików i zarządzanie cyfrowymi zasobami.

technika NASware 3.0 zastosowana w dyskach WD Red gwarantuje wyższy poziom zgodności, co ułatwia udostępnianie plików z sprzętów przenośnych, komputerów, telewizorów, systemów stereo i innych maszyn. Przy pomocy dysków WD Red możesz stworzyć własną, niezawodną chmurę osobistą.

Najwyższa bezusterkowość Systemy NAS pracują stale, dlatego bezusterkowy dysk twardy to kwestia najwyższej wagi. Dyski twarde WD Red z technologią NASware 3.0 pozostały wyprodukowane z myślą o nieustannej pracy.Średni czas bezawaryjnej pracy (MTBF) jest o 35% dłuższy w sytuacji standardowych dysków.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.