Moje konto
  • Dywaniki samochodowe gumowe ETNA popielate przód Dywaniki samochodowe gumowe ETNA popielate przód

Dywaniki samochodowe gumowe ETNA popielate przód

1 oferta z 1 sklepu

Producent Kegel & Błażusiak Materiał gumowe Marka Dywaniki samochodowe gumowe ETNA popielate przód WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentKegel & Błażusiak
Materiałgumowe
MarkaDywaniki samochodowe gumowe ETNA popielate przód

Dywaniki gumowe wykonane z w najwyższej jakości surowca – gumy NBR. Najwyższa jakość w Polsce potwierdzona opiniami klientów i całkowitym brakiem reklamacji. Kilkuletni okres eksploatacji praktycznie bez śladów zużycia.

Odporne na mróz i wysokie temperatury – nie sztywnieją na mrozie, nie miękną w upale. Odporne na przetarcia i zginanie. Wysoka jakość potwierdzona jest gwarancją na okres 36 miesięcy od daty zakupu. Do produktu dołączona jest karta gwarancyjna.

Dzięki zastosowanym odpowiedniej wysokości brzegom i użebrowaniom, dywaniki „zbierają" pył, piasek, śnieg, wodę i inne zanieczyszczenia wnoszone do samochodu na obuwiu, skąd później łatwo je usunąć, bez konieczności czyszczenia podłogi samochodu.

Dywaniki Etna produkowane są w rozmiarze uniwersalnym, z możliwością łatwego dopasowania poprzez docięcie zwykłymi nożyczkami. Opakowanie zawiera: dwa przednie dywaniki (1 dywanik kierowcy, 1 dywanik pasażera przód) Zgodnie z sugestiami klientów sprzedajemy oddzielnie dywaniki przednie i dywaniki tylne.

Dzięki temu rozwiązaniu klient ma możliwość zakupu tylko tych dywaników (przednich lub tylnych) które potrzebuje, bez konieczności zakupu całego kompletu. Może też kupić cały komplet dywaników w oddzielnych opakowaniach.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też