Dywaniki samochodowe gumowe ETNA popielate przód

Dywaniki samochodowe gumowe ETNA popielate przód

  • Cena od: 42
Oferty 1-1 ułożone według:

Informacje o produkcie

Dywaniki samochodowe gumowe ETNA popielate przód

Dzięki zastosowanym odpowiedniej wysokości brzegom i użebrowaniom, dywaniki „zbierają" pył, piasek, śnieg, wodę i inne zanieczyszczenia wnoszone do samochodu na obuwiu, skąd później łatwo je usunąć, bez konieczności czyszczenia podłogi samochodu. Dywaniki Etna produkowane są w rozmiarze uniwersalnym, z możliwością łatwego dopasowania poprzez docięcie zwykłymi nożyczkami. Opakowanie zawiera: dwa przednie dywaniki (1 dywanik kierowcy, 1 dywanik pasażera przód) Zgodnie z sugestiami klientów sprzedajemy oddzielnie dywaniki przednie i dywaniki tylne.

Dywaniki gumowe wykonane z w najwyższej jakości surowca – gumy NBR. Najwyższa jakość w Polsce potwierdzona opiniami klientów i całkowitym brakiem reklamacji. Kilkuletni okres eksploatacji praktycznie bez śladów zużycia. Odporne na mróz i wysokie temperatury – nie sztywnieją na mrozie, nie miękną w upale. Odporne na przetarcia i zginanie. Wysoka jakość potwierdzona jest gwarancją na okres 36 miesięcy od daty zakupu. Do produktu dołączona jest karta gwarancyjna.

Dzięki temu rozwiązaniu klient ma możliwość zakupu tylko tych dywaników (przednich lub tylnych) które potrzebuje, bez konieczności zakupu całego kompletu. Może też kupić cały komplet dywaników w oddzielnych opakowaniach.

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie