Moje konto

Dzwonki do drzwi od najpopularniejszych

577 produktów z 18 sklepów

strona 1 z 29

Dzwonek Retro, DNS-971

Producent Zamel

… z bejcowanego drewna, • mosiężna czasza (ø 52 mm), • replika wzoru z 1920r., • możliwość regulacji siły głosu, • poziom dźwięku: ok. 88 dB (230V~) Kolor ciemne drewno, na zamówienie istnieje opcja wykonania jasne drewno Waga urządzenia 570 g Wymiary: 168 x 97 x 85 mm Zasilanie, pobór urządzenia 230 V~/35 VA Stopień ochrony IP-20 Temperaturowy zakres pracy urządzenia … SZCZEGÓŁY →

O kategorii Dzwonki do drzwi

Dla każdego, kto jeszcze nie zdążył zaopatrzyć się w dzwonek, przygotowany został jeden zbiór różnych dzwonków do wyboru. Dzwonki do drzwi informują nas o przybyciu gościa, mogą to robić w sposób tradycyjny albo za pomocą wybranej melodii. W kategorii znajdują się wszystkie możliwe modele dzwonków i akcesoriów do nich, sygnowane różnymi markami, a najbardziej popularnymi są dzwoni do drzwi Zamel i Videotronic. Między produktami odnajdziesz również przycisk dzwonkowy mosiężny i hermeryczny, w zależności od gustu, dzwonek 2-tonowy, tradycyjny, gong, czy bezprzewodowydzwonek do drzwi Heidemann i Kanlux. Także szkoły nie będą zawiedzione. Dzwonek szkolny jest czymś, co każdy uczeń lubi najbardziej, zwłaszcza, kiedy ogłasza przerwę.

Na wszelki wypadek można również zaopatrzyć się w osłonę dzwonka szkolnego, wtedy przerwy nie będą przyspieszane przez niesfornych uczniów. Jeżeli dzwonek został już zamontowany warto zaopatrzyć się w transformator dzwonkowy. Obniży napięcie i zwiększy bezpieczeństwo korzystających. Bardzo przydatny jest również sygnalizator wejśc, wykorzystywany w sklepach i miejscach często odwiedzanych. Przy przejściu koło takiego urządzenia wydaje dźwięk, który informuje o pojawieniu się nowej osoby.

Sprawdź też