Menu

13-go w Piątek - ananirwana

Cechy produktu

  • ISBN 9788379006489 
  • Autor ananirwana 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 287 
  • Rok wydania 2016 

Opis

"
„13-go w Piątek” autorstwa Ananirwana to opowieść oparta na faktach. To zbiór dowodów na to, iż Niebo istnieje.

Główna bohaterka ulega wypadkowi samochodowemu i … umiera. Znajduje się w dziwnym miejscu. Tam spotyka mężczyznę, który nie chce jej wpuścić do Nieba tłumacząc, iż musi wrócić na Ziemię. Po chwili aparatura ponownie inicjuje działać i Ana budzi się ze śpiączki po 11 dniach. Podczas długiej rehabilitacji, doświadcza ona wielu nadprzyrodzonych zjawisk takich, w które trudno uwierzyć. Ana jest bystrą dziewczyną więc, by udowodnić, iż to wszystko wydarzyło się naprawdę, początkuje zbierać dowody, które po czasie układają się w pewną całość. Dziewczyna była pewna, że jej dusza opuściła ciało. Widziała siebie z góry. Jej dusza wisiała pod sufitem szpitalnego łóżka. Obok niej stał jej chłopak, trzymał ją za prawą rękę, lewa była przywiązana. Ten widok zapamiętała.

Autorka chce przedstawić czytelnikom na czym polega jej praca, z czym muszą zmierzyć się w niej chorzy ludzie i jak traktują ich pracodawcy, ale przekazuje także czytelnikom informację, że, “Istnieje Niebo Piekło, i Pan Bóg”. Przykładem na to jest jej życie. To my sami podejmujemy ostateczną decyzję, w którą stronę chcemy iść, gdy nasze ciało przestaje już żyć. ON daje nam prawo wyboru, a ostateczna decyzja należy do nas.
"


gratisowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.