Menu

4-godzinne ciało

Cechy produktu

  • ISBN 9788380876996 
  • Autor Timothy Ferriss 
  • Wydawnictwo Laurum 
  • Ilość stron 628 
  • Rok wydania 2019 

Opis

To nie jest kolejna książka o diecie lub fitnessie.4-godzinne ciało to owoc ponaddziesięcioletnich obsesyjnych poszukiwań sposobu na złamanie kodu ludzkiego ciała. Podsumowuje spostrzeżenia setek najwybitniejszych sportowców i dziesiątków lekarzy oraz rezultaty tysięcy godzin zaskakujących osobistych eksperymentów.

W wielu różnych miejscach – w ośrodkach przygotowań olimpijskich,na dodatek w czarnorynkowych laboratoriach, w Dolinie Krzemowej, lecz także w Republice Południowej Afryki – Tim Ferriss, autor bestsellerowej książki 4-godzinny tydzień pracy, szukał odpowiedzi na kluczowe pytanie: spośród wszystkich czynników fizycznych, jakie najmniejsze zmiany mogą wywoływać najmocniej zauważalne skutki?Dowiesz się (na każdy temat starczy maksymalnie 30 minut):► Jak schudnąć 10 kilogramów w ciągu 30 dni (bez ćwiczeń) na superprostej diecie Slow-Carb►Jak zapobiec przyrostowi tkanki tłuszczowej w okresach obżarstwa (Boże Narodzenie, święta, weekendy)►Jak powiększyć redukcję tkanki tłuszczowej o 300% przy pomocy kilku worków lodu►Jak Tim zapewnił sobie 15-kilogramowy przyrost mięśni w ciągu 28 dni – nie zażywając sterydów i spędzając w siłowni w sumie 4 godziny►Jak to zrobić, aby spać tylko 2 godziny na dobę, a mimo to czuć się wypoczętym►Jak zapewnić kobiecie 15-minutowy orgazm►Jak trzykrotnie podnieść poziom testosteronu i podwoić liczbę plemników►Jak w ciągu 12 tygodni zwiększyć pokonywany dystans z 5 kilometrów do 50 kilometrów►Jak wyleczyć „trwałe” urazy►Co zrobić, aby po upływie 6 miesięcy wznosić choćby 75 kilogramów więcej►Jak sfinansować sobie wakacje na plaży, odbywając jedną wizytę w szpitalu***Timothy Ferriss przedstawia w swojej książce fascynujące studium nieograniczonych możliwości człowieka.

Ta unikalna recepta na zdrowie i nieprzeciętną formę psychofizyczną posiada ergonomiczną wiedzę o funkcjonowaniu organizmu popartą wieloletnimi badaniami autora. Przesłanie jest jasne: „Zdrowie i kondycja fizyczna są twoim wyborem”.

Ferriss uczy, jak tego wyboru dokonywać i wykorzystywać w pełni swój potencjał. Po przeczytaniu tej książki zdasz sobie sprawę, że jesteśmy silniejsi, niżeli przypuszczamy, i mamy więcej siły w naszym ciele, niżeli nam się wydaje.

Dla wielu czytelników – tak jak dla mnie – NIEMOŻLIWE stanie się osiągalnE. Warunek jest jeden: wzięcie za swoje zdrowie pełnej odpowiedzialności. Brawo Tim!Ewa Foley, trener rozwoju osobistego, autorka książki Zakochaj się w życiu

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.