Menu

7 kroków do bogactwa w 7 dni. Kurs mentalnego przyciągania dobrobytu finansowego - Małgorzata Wójcik (EPUB)

Cechy produktu

  • ISBN 9788373779679 
  • Autor Małgorzata Wójcik 
  • Wydawnictwo Studio Astropsychologii 
  • Ilość stron 120 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Co eksponuje ludzi sukcesu?Być może odpowiesz, iż bogaci rodzice, brakiem kręgosłupa moralnego czy sprzyjające okoliczności, na jakie trafili. Tymczasem większość z nich po prostu wierzy w siebie i swój sukces.

Tylko tyle i aż tyle. Co więcej, zazdroszcząc im i pielęgnując własne uprzedzenia w stosunku do pieniędzy, sam skazujesz się na porażkę. Bo to, co masz w głowie, znajduje później odzwierciedlenie w portfelu i na koncie.

Książka, która przywróci Ci wiarę w dobrobytDzięki niej poznasz sprawczą moc własnej wyobraźni i zrozumiesz,obfitość inicjuje się właśnie tu i teraz. Nauczysz się przyciągać do swego życia tylko to, czego pragniesz i zrozumiesz siłę każdej myśli.

Poprawisz własną kreatywność i koncentrację i wypróbujesz trwający tydzień program zabaw z pieniędzmi, po ukończeniu którego Twój dobrobyt dosłownie rozkwitnie. Jesteś o jedną myśl od bogactwa!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.