Menu

A co, jeśli? Pytania zmieniające Twój świat - ebook

Opis

A co, jeśli spojrzałbyś na swoje życie inaczej przede wszystkim?
A co, jeśli zadałbyś sam sobie kilka pomocnych pytań?
Trzymasz w ręku książkę całkowitą takich pytań.
Czy odważysz się je zadać?

Pytania posiadają na celu zachęcić czytelnika do spojrzenia na swoje życie z innej strony. Znalezienie odpowiedzi nie jest tutaj priorytetem. Natomiast zadawanie sobie pytań wytrąci czytającego z jego utartych szlaków myślowych i podważy przyjęte poprzez niego konkluzje. Każdy kolejny rozdział porusza różnorodne aspekty życia.
Codziennie dokonujemy wielu wyborów, które posiadają obszerniejszy lub mniejszy wpływ na nasze życie. Częstokroć te decyzje nie są do końca nasze, bo opieramy je na punktach widzenia innych osób. Jednak czasem wprowadza to szereg ograniczeń w naszym życiu. Zatrzymujemy się, spowalniamy, umniejszamy, by wpasować się w przeciętność i złączyć do otoczenia. Niejednokrotnie takim podejściem przekreślamy swoje szanse na sukces i szczęście. Ważne jest nauczyć się dokonywać własnych wyborów, by samemu produkować swoją przyszłość. Żeby tego dokonać, należy zadać sobie szereg pytań, które pozwolą nam lepiej zrozumieć samych siebie i swoje zapotrzebowania.

...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.