Menu

ABC duchowości. Część I - Marek Chmielewski

Cechy produktu

  • ISBN 9788364789458 
  • Autor Marek Chmielewski 
  • Wydawnictwo Monumen 

Opis

"„Miesięcznik Egzorcysta” nie tylko przestrzega przed destrukcyjnymi skutkami tych niezdrowych fascynacji,pokazuje właściwe drogi życia duchowego. Temu celowi służy pomiędzy innymi cykl artykułów pod tytułem „ABC duchowości”, autorstwa ks. Firma Chmielewskiego, składające się na zawartość niniejszego tomu.

Ks. Prof. Dr hab. Marek CHMIELEWSKI, profesor duchowości KUL i profesor wizytujący Fakultetu Teologicznego Uniwersytetu Witolda dużego w Kownie (Litwa); w latach 2005-2016 prodziekan ds. Studentów Wydziału Teologii KUL i członek Senatu KUL; założyciel i prezes Polskiego Stowarzyszenia Teologów Polskich; członek kilku krajowych i międzynarodowych towarzystw naukowych; doktor honoris causa Uniwersytetu Witolda sporego w Kownie; od 2003 w każdy czwartek prowadzi cykl audycji „Duc in altum” w Radiu Maryja i TV Trwam. Autor ponad 20 książek i około 260 artykułów naukowych z duchowości. "


bezpłatny fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.