Menu

Aerte

Cechy produktu

  • ISBN 9788381193085 
  • Autor Jarosław Kasperek 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 182 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Powrót do przeszłości.Niezapomniana lekcja historii. Humor i nieprzewidziane zwroty akcji.Aerte, student gajańskiej Akademii Kosmicznej zostaje wybrany do szczególnego lotu szkoleniowego. Nad wyraz rozwinięta cywilizacja na Gai dysponuje technologią podróży w czasie i przestrzeni.

Wysłanie grupy studentów w przeszłość, żeby zapoznali się osobiście z pewnymi historycznymi wydarzeniami, nie jest dla uczelni żadnym poważnym problemem. Taki szczególny typ lekcji historii. Do zespołu dołączają również Aena i Nella i dwaj doświadczeni piloci, kapitan dysku hiperprzestrzennego Uwe Ortis i jego zastępca, plejadianin H'natz.

Wyruszają, żeby zapoznać się z jednym z kluczowych wydarzeń w historii ich macierzystej planety, która kiedyś, nazywana była Ziemią. Już podczas lotu kapitan dostaje dopełniające zadanie, które z pozoru proste, staje się przyczyną powstania szeregu komplikacji i stawia całą załogę w trudnej sytuacji.

Dla młodych ludzi jest to próba charakterów i umiejętności wychodzenia z poważnych tarapatów.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.