Menu

Akt oskarżenia - ebook

Opis

aktualnie rządzący, po zdobyciu miażdżącej przewagi w obu Salach Koncertowych sporej Orkiestry Symfonicznej, chcąc wywiązać się ze swoich zobowiązań wyborczych, najpierw podjęli działania posiadające na celu sparaliżowanie pracy, Trybunału Konstytucyjnego. Uchwalono nowelizację ustawy, regulującej jego pracę, nie publikując w publikatorach rządowych niekorzystnych dla nich wyroków tego organu sądowego. W rezultacie pozwoliło im w pełni przejąć nad nim kontrolę. W działaniach tych czynnie wspierał ich Prezydent, Strażnik Konstytucji. Ostatnim aktem ich bezprawnych działań, jest bezpardonowy atak na wymiar Sprawiedliwości w naszym państwie. Przez sprzeczne z Konstytucją wygaszenie kadencji wszystkich członków KRS, przeniesienie w stan spoczynku wszelkich sędziów S.N. Oraz nowelizację ustawy o ustroju sądów powszechnych. Dała ona Ministrowi Sprawiedliwości i Prokuratorowi Generalnemu nieograniczoną władzę. Wymiar Sprawiedliwości jego zdaniem jest stajnią Augiasza. Natomiast zdaniem jego pryncypała, jest chory i nie pomoże mu leczenie objawowe, tylko ostre chirurgiczne cięcie. To nie ulica i zagranica będą mówić rządzącym, co posiadają robić, bo oni wiedzą to najlepiej.

Pytanie, kto tu jest chory, na co i jak można go z tego wydajnie wyleczyć? Odpowiedzi na te i inne wątpliwości znajdują się w książce „Akt oskarżenia" Piotra Stanisława, która stanowi kontynuację wcześniejszej publikacji autora „Kompozytor, dyrygent i sufler polityczny w jednej osobie".

...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.