Menu

Akt oskarżenia przeciwko Kompozytorowi...

Cechy produktu

  • ISBN 9788381191807 
  • Autor Piotr Stanisław 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 80 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Obecna sytuacja polityczna w kraju budzi dużo kontrowersji i sporów. Z każdej strony słychać o protestach, nieporozumieniach czy sprzeczkach. Są jednocześnie zwolennicy jak i przeciwnicy aktualnie rządzącej partii.

Piotr Stanisław, jako baczny obserwator, zauważył pewne podobieństwo obecnej polskiej władzy do orkiestry, nad którą czuwa kompozytor i dyrygent. Osoba ta jednocześnie jest suflerem, który z ukrycia sprawuje władzę nad orkiestrą i mówi jej, co ma robić. „Dobra zmiana” i próba naprawy państwa nie wychodzi według autora tak, jak powinna, co więcej, przynosi skutek odwrotny. Czy Polska skończy tak, jak Titanic i opadnie na dno, gdzie pochłonie ją brak wzajemnego szacunku i wszelkich praw? Kim jest ów kompozytor i pojawiająca się w jego pobliżu diva orkiestrowej egzekutywy?


W dosadny sposób przedstawiają mechanizm rządów oraz otwarcie wytykają jego błędy. Autor nie szczędzi słów krytyki, które posiadają zmusić czytelników do uświadomienia sobie pewnych problemów, z którymi wciąż borykają się Polacy.


darmowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.