Menu

Alfabet sukcesu

Cechy produktu

  • ISBN 9788380871496 
  • Autor Bob Proctor 
  • Wydawnictwo MT Biznes 
  • Ilość stron 222 
  • Rok wydania 2016 

Opis

Książka Alfabet sukcesu to pierwsza taka publikacja wytworzona przez mistrza w dziedzinie motywacji. Mieści coś więcej niż tylko opis prostych praw sukcesu i przyciągania – mieści w sobie mądrość kilku pokoleń ludzi, którzy w ubiegłym stuleciu zastanawiali się nad zagadnieniem sukcesu.
Jest to zbiór krótkich esejów, do których można wielokrotnie wracać.
Bob Proctor porusza w nich sześćdziesiąt siedem przeróżnych tematów, które zainteresują każdego, kto chciałby przekuć swoje marzenia w czyn.
Bob Proctor to postać, która milionom czytelników kojarzy się z sukcesem. Doskonalił się pod skrzydłami pioniera w dziedzinie rozwoju osobistego, Earla Nightingale’a. Najpierw z wielkim powodzeniem próbował swoich sił w biznesie, a następnie skupił się na prowadzeniu wykładów i rozwijaniu myśli i zasad sformułowanych przez Napoleona Hilla. W dziedzinie motywacji biznesowej Proctor osiągnął ten sam poziom co Stephen Covey czy Og Mandino, tyle iż jego książki nie były dotychczas dostępne dla szerszej publiczności. Teraz się to zmieniło!
***
Bob Proctor ma w sobie coś, co wymyka się definicjom i charakterystykom. Książka Alfabet sukcesu perfekcyjnie odzwierciedla te jego nieszablonowe zdolności. Wielu ludzi zna prawdę. Wielu ludzi żyje prawdą, lecz jedynie nieliczni potrafią ukazać tę prawdę innym.
Sandra Gallagher, prezes, dyrektor generalna i współzałożycielka Proctor Gallagher Institute


bezpłatny fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.