Menu

Amerykańska Królowa. Nowy Camelot. Tom 1

Cechy produktu

  • ISBN 9788366234239 
  • Autor Sierra Simone 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Kobiece 
  • Ilość stron 456 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Nikt nie powinien odkryć, co zintegrujeło ją z najważniejszymi osobami w państwie

Kiedy Greer Galloway ma piętnaście lat, spotyka Asha, który kradnie jej pierwszy pocałunek i rozkochuje ją w sobie na długi czas. Kilka lat później poznaje Embry’ego, który zostaje jej pierwszym kochankiem. Wkrótce jeden z nich będzie prezydentem, a drugi wiceprezydentem USA.

Ash i Embry są jedynymi mężczyznami w życiu Greer, do których kiedykolwiek coś czuła. Kiedy prezydent Ash prosi Embry’ego, aby ją sprowadził, kobieta ma serce rozdarte na pół.

Wkrótce Greer wikła się w sieć sekretów i domysłów, która rodzi skandaliczny związek na najwyższych szczeblach władzy. Jednak nikt nie zdaje sobie sprawy, iż jest ktoś, kto obserwuje bacznie każdy ich ruch.

__

"Pyszna i nieprzyzwoita fantazja, rozbrajająco emocjonalna, wysoce erotyczna, z konieczną dawką magii." – Meredith Wild, bestsellerowa autorka „The New York Times”

__

O autorce

Sierra Simone – bestsellerowa autorka „USA Today”, która uwielbia przenosić na papier najmocniej niegrzeczne myśli, jakie pojawiają się w jej głowie. Pracowała jako bibliotekarka i wtedy miała wyjątkowo dużo czasu na snucie literackich fantazji. Prywatnie żona gorącego policjanta, matka dwójki dzieci, właścicielka dwóch znacznych psów i dwóch niegrzecznych kotów. Współautorka książek "Gliniarz" i "Gwiazdor" (wspólnie z Laurelin Paige).


darmowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.