Menu

Angielski dla Przedszkolaków - Michał Bednarski

Cechy produktu

  • ISBN 9788379004430 
  • Autor Michał Bednarski 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 69 
  • Rok wydania 2015 

Opis

„Angielski dla Przedszkolaków” Michała Bednarskiego to poradnik metodyczny.

Jest pierwszą publikacją, która łączy teorię nauczania najmłodszych uczniów z praktyką w sposób przystępny, interesujący i niezwykle przydatny. Dzięki niemu czytelnik pozna niemało interesujących i zróżnicowanych pomysłów kształcenia językowego oraz zaczerpnie inspirację do wykorzystania licznych zabaw i gier (jest ich prawie 100), które nie tylko utrwalają słownictwo,równocześnie bawią i wychowują. W książce zamieszczone są scenariusze zajęć rozpisane krok po kroku, które nawet dla doświadczonego nauczyciela będą znakomitym źródłem inspiracji. Lekcje są opracowane w sposób jasny i przejrzysty z uwzględnieniem podziału na wstęp, część zasadniczą lekcji oraz na zakończenie, co upraszcza maluchom rozpoznawanie kolejnych etapów nauki i porządkuje ich świat.

W książce nie tylko znajdziemy liczne wskazówki i porady jak pracować z grupą przedszkolaków, ale także dowiemy się jak utrzymać dyscyplinę i jak motywować dzieci do nauki. Na dodatek czytelnik otrzymuje zestaw narzędzi w postaci odnośników do wielorakich pomocy naukowych: darmowych kart prezentacyjnych, kart pracy, gier multimedialnych, piosenek, wierszyków i edukacyjnych filmów w języku angielskim. Dzięki holistycznemu podejściu, ujętym w poradniku, dbamy nie tylko o rozwijanie kompetencji językowych, lecz i o całościowy rozwój dziecka. Najważniejszy jest fakt, że zaczerpnięte pomysły z poradnika na prowadzenie zajęć dają frajdę i dużo zabawy dzieciom, a ten widok jest nad wyraz motywujący do dalszej pracy.


bezpłatny fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.