Menu

Angielski w Nieruchomościach - ebook

Opis

"Angielski w nieruchomościach" to książka dedykowana dla szerokiej gamy zainteresowanych - zarówno dla specjalistów pracujących, czy także pragnących podjąć pracę w branży nieruchomości jak i dla tych, którzy chcą nabyć posesję za granicą. Podręcznik składa się z 5 rozdziałów: Budownictwo & Architektura (gdzie poznasz potrzebne nazwy obiektów budowlanych i architektonicznych), Dom & Wyposażenie, (czyli wykaz wszystkich najważniejszych terminów związanych z domem), Mini - słownik (terminologia specjalistyczna jednocześnie dla sprzedających jak i kupujących nieruchomość), Formuły konwersacyjne & Wyrażenia (gdzie nauczysz się jak rozmawiać z klientem, czy także jak prowadzić rozmowę z pracownikiem agencji nieruchomości) i Korespondencja (odszukasz tam przykładowe wzory ogłoszeń, dowiesz się na dodatek jak sporządzić angielskie CV czy także list motywacyjny). Poszczególne terminy zamieszczone w podręczniku zostały nieraz przełożone na brytyjski jak i amerykański angielski. Zatem materiał został dostosowany do różnych potrzeb czytelników.

Pełny profesjonalizm w nieruchomościach.

"Angielski w nieruchomościach" jest nieocenioną pomocą dla wszystkich, którzy mieszkają za granicą i stanowi potrzebne kompendium wiedzy dla specjalistów zajmujących się tym sektorem gospodarki.

...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.