Menu

Anglik w Paryżu - Ponadczasowe historie miłosne Barbary Cartland - Barbara Cartland (EPUB)

Cechy produktu

  • ISBN 9788711771907 
  • Autor Barbara Cartland 
  • Wydawnictwo Saga 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Hrabia Charncliffe jest młodym, przystojnym i niezwykle zamożnym arystokratą. W głównej mierze to on jest celem wielu ładnych pań. Sytuacja jednak ulega zmianie, kiedy spotyka spektakularna Elaine. Młoda dziewczyna, córka lorda Williama Dale, tak zauroczyła go swoja osobą, że postanawia, iż to ona zostanie jego żoną.

Elaine jest jednak dość wyrachowana i niepodatna na zaloty hrabiego. Jej ojciec jest w niezwykle kiepskiej sytuacji finansowej i szuka dla swej córki jak najkorzystniejszej partii dla męża, co rozwiąże jego problemy finansowe.

Drugim kandydatem, który stara się o wdzięki Elaine jest markiz Hampton. Dziewczyna zręcznie wykorzystuje zainteresowanie swoją osobą, żądając od kandydatów coraz to nowych trofeów, które jeszcze zwiększą jej status materialny jako przyszłej żony.

Od hrabiego Elaine zażyczyła sobie kolekcje francuskich mebli i dzieł. Hrabia, który traktuje już zdobycie Elaine jak zawody udaje się do Francji, a by zdobyć to, o co prosi go wybranka. We Francji niespodzianie spotyka jednak hrabinę de Lynette, która opowie mu swoją przerażającą historię uwięzienia i poprosi o pomoc w ucieczce.

Czy hrabia pomoże biednej hrabiance?Czy odkocha się w Elaine i zauważy, iż ta używa go tylko do swej gry? Jaki los czeka Lynette?

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.