Menu

Ania z Wyspy - Lucy Maud Montgomery (EPUB)

Cechy produktu

  • ISBN 9788726049756 
  • Autor Lucy Maud Montgomery 
  • Wydawnictwo Saga 
  • Ilość stron 230 
  • Rok wydania 2018 

Opis

"Przed Anią Shirley nowe przygody, tym razem z dala od jej ukochanego Zielonego Wzgórza. Pakuje walizki, żegna się z dzieciństwem i wyrusza na studia. W tętniącym życiem mieście Kingsport przywita ją przyjaciółka Prissy Grant, ale też zupełnie świeże towarzystwo i życie na własnych warunkach.

Jak na Anię Shirley przystało, nie obędzie się bez niespodziewanek - czekają ją oświadczyny ze strony niepokornego młodzieńca, sprzedaż pierwszego opowiadania, ale też tragedia, która będzie bolesną lekcją.

Rany jednak zaczną się goić, gdy Ania wraz z przyjaciółmi przeprowadzi się do starej wiejskiej chaty, gdzie czarny kot skradnie jej serce. Także przystojny Gilbert Blythe zacznie odważniej walczyć o jej względy.

Będzie musiała zdecydować, czy jest gotowa na miłość.""Ania z wyspy"" jest trzecią z serii książką o przygodach rudowłosej Ani Shirley. Kolekcja ""Ania z Zielonego wzgórza"" stała się inspiracją dla wielu produkcji filmowych, w tym także także najnowszego serialu Netflixa ""Ania, nie Anna""."

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.