Menu

Anielski kokon - Karolina Wilczyńska (MOBI)

Cechy produktu

  • ISBN 9788379761029 
  • Autor Karolina Wilczyńska 
  • Wydawnictwo Czwarta Strona 
  • Ilość stron 328 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Każdy z nas inaczej postrzega świat i otaczającą go rzeczywistość. Czy jeśli ktoś wykracza poza normy, możemy mieć pewność, że to szaleniec? A może to my nie wiemy wszystkiego?

Olga ma trzydzieści lat, pracę w dużej korporacji, własne mieszkanie. I uwielbia zbierać aniołki. Ku uciesze nadopiekuńczej mamy spotyka się z przystojnym i bogatym mężczyzną. Niczego nie powinno jej brakować do szczęścia, a jednak…
Pewnego dnia uzyskuje na służbową skrzynkę pocztową dziwnego maila:,,pozostałaś wybrana, żeby stać się aniołem’’. Myśli, że to żart, lecz później zauważa obcego mężczyznę, który ją obserwuje. Najpierw wzbudza to w niej strach, potem złość, lecz w końcu Olga postanawia rozmówić się z zagadkowym obserwatorem. Mężczyzna przekonuje ją,pozostała wybrana, żeby czynić dobro.

Karolina Wilczyńska, autorka bestsellerowych powieści obyczajowych, oferuje czytelnikom nieoczywistą i intrygującą podróż do wewnętrznego świata swojej bohaterki. Sami zdecydujcie, co jest prawdą, a co jedynie złudzeniem – jeżeli potraficie…


bezpłatny fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.