Menu

Antologia kryminalna 13

Cechy produktu

  • ISBN 9788379490738 
  • Autor praca zbiorowa 
  • Wydawnictwo RW2010 
  • Ilość stron 274 
  • Rok wydania 2014 
  • Tematyka kryminał, sensacja, przygoda 

Opis

Antologia Kryminalna 13 to jedyny w swym rodzaju projekt, firmujący pierwszy konkurs literacki organizowany przez Oficynę wydawniczą RW2010. To konkurs otwarty na powieść kryminalną, którego szczegóły wynajdziecie w regulaminie, a regulamin – na końcu antologii.

Znaleźliśmy 13 specjalistów od zbrodni, 13 sprawdzonych fachowców od literackiej mokrej roboty i umieściliśmy ich zabójczo nieprzeciętne opowiadania w jednym zbiorze. Zarazem poprosiliśmy szanowne autorskie grono, żeby wzięło udział w pracach mistrzowskiego, kompetentnego i niezależnego jury. Cały zysk ze sprzedaży antologii zostanie asygnowany na sfinansowanie kampanii reklamowej dla najwyżej ocenionej poprzez jury konkursowej powieści.

Nasz sponsor, producent pwn.pl, wszystkim autorom prac zakwalifikowanych do finału przekaże – za naszym pośrednictwem – skromny podarunek, czyli Uniwersalny Słownik Języka Polskiego PWN na pen-drive.

Medialny patronat nad konkursem objęła redakcja „Świtu ebooków” oraz serwis literacki „Książka zamiast kwiatka”, platforma „Maszyna do pisania”, serwis „E-fantastyka”, „Kawiarenka kryminalna”, Portal Rynku Wydawniczego „Wydawca”.

Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie, a głównie do lektury naszej antologii.
pokazujemy wytworny pakiet opowiadań kryminalnych i sensacyjnych, podlanych tajemnicą, doprawionych szczyptą fantastyki, zbiór tekstów na wskroś współczesnych i sięgających w przeszłość, a choćby dotykających wydarzeń i postaci historycznych. Przed Wami ponad 250 stron, 13 autorów i jeden motyw...


gratisowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.