Menu

Bądź naturalnie piękna

Cechy produktu

  • ISBN 9788379004232 
  • Autor Barbara Ciepielewska 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 62 
  • Rok wydania 2015 

Opis

„Bądź naturalnie błyskotliwa” Barbary Ciepielewskiej to poradnik, demonstrujący domowe sposoby „upiększania się” przy pomocy naturalnych kosmetyków, które można przygotować samemu w domu.

Chyba większość z nas chciałaby wyglądać spektakularnie, gdyż zdrowy i piękny wygląd powoduje, iż jesteśmy lepiej postrzegani poprzez innych, a co najważniejsze lepiej czujemy się sami ze sobą. A to jedna z podstaw naszej wewnętrznej harmonii. Od pewnego czasu pęd za poprawęm swego wyglądu przybiera formę społecznego obłędu. Korzystają na tym producenta kosmetyczne, farmaceutyczne i inne. Stąd również tak ogromna dziś popularność klubów fitness, suplementów diety, salonów piękności, czy operacji plastycznych. Jednak Barbara Ciepielewska stawia na naturalność. „Naturalne produkty to skuteczne kosmetyki. Możemy zadbać o stan skóry domowymi sposobami, nie wydając na to majątku. Sami widzimy i wybieramy produkty – elementy do ich przygotowania. Możemy zadbać, żeby były one świeże, korzystnej jakości i żeby nam pomagały zachować urodę” - pisze autorka poradnika. W swojej publikacji przedstawia jak przygotować naturalny, domowy peeling, maseczkę na każdą porę roku czy kosmetyki do pielęgnacji dłoni i włosów. Pokazuje dodatkowo w jaki sposób użyć do pielęgnacji urody zioła i jak przygotować kąpiele kojące ciało. Bądźmy zatem naturalni i piękni dzięki czemu poradnikowi


darmowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.