Menu

Basia i przyjaciele - Lula - Zofia Stanecka (EPUB)

Cechy produktu

  • ISBN 9788726128611 
  • Autor Zofia Stanecka 
  • Wydawnictwo Saga 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Alicja, zwana Lulą to kuzynka Basi. Przed nią ważny dzień – już jutro zatańczy na scenie przed pełną widownią! Na samą myśl ściska ją w żołądku i nie może zasnąć… Chce wypaść jak najlepiej, lecz sukces tylko połowicznie leży w jej rękach.

Partnerką Luli jest nie kto inny, a Basia! Wszyscy wiemy, że kuzynce dziewczynki daleko do profesjonalnej prima baleriny. Co jeśli Basia popsuje tak długo przygotowywany występ? Jeśli skompromituje je przed wszystkimi? A może to Lula potknie się i zawiedzie kryteria swych rodziców? Czy obawy Luli ziszczą się, a może martwi się zupełnie niepotrzebnie? Sięgnij po lekturę i dowiedz się, jak uda się występ kuzynek na scenie!Historia Luli nie tylko przedstawia jak wielkim stresem może być dla dziecka zwyczajne szkolne przedstawienie,na ogół skłania do refleksji nad sposobem wychowania i kryteriami, jakie rodzice stawiają swoim pociechom.

Nowa kolekcja o Basi i jej przyjaciołach dla nieco starszych czytelników pozwoli dzieciom dorastać w świecie ulubionej bohaterki, poznając bliżej przygody jej przyjaciół: Antka, Anielki, Titego, Janka, Luli i Zuzi.

To przepełnione całą gamą emocji historie o relacjach z rówieśnikami i rodziną. Bohaterka wytwarzana przez Zofię Stanecką tym razem nakłania do rozmowy z dziećmi na trudniejsze tematy, jak na przykład stres przed występami oraz wymogi względem dzieci.

Książkę spektakularnie zilustrowała Marianna Oklejak. Kolekcja Basia i przyjaciele skierowana jest do starszych dzieci w wieku 6-10 lat.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.