Menu

Basia. Wielka księga przygód 3 - Zofia Stanecka (MOBI)

Cechy produktu

  • ISBN 9788726127843 
  • Autor Zofia Stanecka 
  • Wydawnictwo Saga 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Basia jest zabawną i mądrą przyjaciółką wszystkich przedszkolaków. Jej przygody pomagają dzieciom zrozumieć świat i uczą, jak zachować się w skomplikowanych sytuacjach. Trzecia część obszernej Księgi Przygód to kolejnych siedem opowieści o Basi i jej rodzinie.

Część z nich bawi, część wzrusza, a część pokazuje nieprzystępne sytuacje. Trzeci tom ""znacznej księgi przygód"" zawiera siedem opowiadań:Basia i pieniądzeBasia i słodyczeBasia i dentystaBasia i DziadkowieBasia i telewizorBasia i telefonBasia i modaMłodzi czytelnicy wraz z Basią przeżywają zabawne przygody, które czekają na nich w przedszkolu, w domu, na zakupach, lecz także wraz z nią przechodzą przez pierwsze kłopoty, czy stresujące sytuacje.

Postać Basi wyprodukowana poprzez Zofię Stanecką odpowiada rozwojowi jej rzeczywistych rówieśników. Ma podobne marzenia, zainteresowania i lęki. Jest kopalnią pomysłów i twórczych zabaw, choć sama miewa i słabsze momenty.

Jak każdy przedszkolak nie lubi sprzątać i bywa zazdrosna o młodsze rodzeństwo. Basia wie jednak,za każdym razem może liczyć na swoich mądrych rodziców. Przy ich wsparciu i odrobinie humoru okazuje się, że świat może być bezpiecznym miejscem, wypełnionym samymi korzystnymi emocjami.

linia o Basi przeznaczona jest dla dzieci w wieku 3-7 lat.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.