Menu

Baśnie terapeutyczne dla młodzieży i dorosłych

Cechy produktu

  • ISBN 9788361140788 
  • Autor Jadwiga Glińska 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo e-bookowo 
  • Ilość stron 64 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Książka jest dedykowana dla terapeutów, psychoterapeutów, terapeutów uzależnień do wykorzystania w pracy terapeutycznej oraz dla wszelkich tych osób, które są skłonne do refleksji, chcą być bardziej optymistami, znaleźć inspirację do rozwiązywania codziennych trudności, dążą do głębszego uświadomienia źródeł poczucia własnej wartości.

Zawarte w książce baśnie terapeutyczne stanowią przyczynek do autoterapii, a także zachętę do tworzenia własnych baśni terapeutycznych.Książka składa się z dwóch znaczących części. W pierwszej części Autorka wyjaśnia czym jest baśń terapeutyczna, jakie ma zastosowanie, w jaki sposób można z niej korzystać dla rozwiązywania problemów w życiu młodzieńczym i dorosłym.Druga część mieści 16 baśni o tytułach takich m.in., jak: Gabrielle; Co było minęło; Prawdziwy skarb; O kamieniarzu marzycielu; pokaźny uczony; Nigdy nie jesteś sam; Tu wróżka, w czym mogę pomóc, Zimowa baśń.Książka opatrzona jest Wstępem, Zakończeniem, Posłowiem, Bibliografią i Aneksem, w którym zawarte są niezmiernie ciekawe dobre rady dla wybranych grup, w tym m.in.: dla pań, dziewcząt, uczennic, szefa, pracownika, męża, ojca, matki, seniorów.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.