Menu

Beautyfikacje. Sekrety poprawiania urody dla niewtajemniczonych

Cechy produktu

  • ISBN 9788381476317 
  • Autor Maxime Parker 
  • Wydawnictwo Novae Res 
  • Ilość stron 138 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Kiedyś to diamenty były najkorzystniejszymi przyjaciółmi pań. A potem wymyślili Botox.Co to jest „Barbie Pussy”?Czy warto poddać się liposukcji?Brazylijski Lifting Pośladków - tłuszcz czy implanty?Czy można na stałe zmienić kolor oczu?Jak wyszczuplić twarz?Odpowiedzi na te i mnóstwo innych pytań wynajdziecie w książce „Beautyfikacja”.

Autorka, która poznała na własnej skórze tajniki medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, w rzeczowy sposób opisuje nie tylko zabiegi lubiane w Polsce, ale i te, które jeszcze do naszego kraju nie dotarły, przy okazji dzieląc się refleksjami na temat tego, czy warto stać się „zrobioną księżniczką”.Bez względu na to, czy dopiero planujecie swój pierwszy poważny zabieg upiększający, czy zastanawiacie się nad kolejnym, „Beautyfikacja” sprawi, że na polepszanie urody spojrzycie świeżym okiem, a wasz apetyt na piękno wzrośnie!Żyjemy w Europie i tutaj (a bardzo w Polsce) polepszanie urody, skupianie się na swym wizerunku zewnętrznym i jego nadmierna (w mniemaniu innych) pielęgnacja są postrzegane jako próżność.

Jednak nie wszędzie tak jest. Dla porównania, w Korei Południowej polepszanie urody jest na porządku dziennym, a także nie jest oznaką próżności, lecz najwyższą formą rozwoju, pracy nad sobą i chęcią polepszenia bytu oraz ewentualnej przyszłej rodziny.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.