Menu

Biblia Windows Server 2016. Podręcznik Administratora

Cechy produktu

  • ISBN 9788381193184 
  • Autor Krzysztof Wołk 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 658 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Niniejsza książka stanowi praktyczny przewodnik po Windows Serwer 2016. Stanowi ona propozycję nie tylko dla początkujących administratorów, ale także dla tych doświadczonych, pragnących ekspresowo i w przychylny sposób poznać nowości nowego systemu serwerowego producenta Microsoft.
prezentuje najważniejsze jego funkcje i możliwości. Poza potrzebną teorią mieści szczegółowe instrukcje i ćwiczenia, w których każdy element, nawet najdrobniejszy, jest przedstawiony na zrzucie ekranowym, objaśnionym tak, aby osoba, która pierwszy raz pracuje z Windows Serwer, poradziła sobie z jego konfiguracją i administracją.
Książka została napisana tak, aby po zapoznaniu się z jej treścią od początku do końca, użytkownikowi udało się w pełni skonfigurować własny serwer, a następnie obserwować jego działanie i nim administrować. Jest kompatybilna równocześnie z anglojęzyczną, jak i polskojęzyczną wersją systemu, która dopiero będzie miała swoją premierę. Wszelkie ewentualne poprawki zostaną opublikowane na blogu autora: http://www.wolk.pl. Z tej publikacji czytelnik nauczy się także współpracować z maszynami i sieciami opartymi na systemach z rodziny Mac OS X oraz Linux. Współdzielenie się zasobami oraz wspólna praca w domenie czy grupie roboczej nie będzie stanowić dla niego żadnego problemu.

Przy okazji czytelnik zapozna się także z zaawansowanymi możliwościami nowego serwera. Książka jest nieprzeciętną propozycją dla osób posiadających już dość pozycji encyklopedycznych, a pragnących lektury ukierunkowanej na praktykę i ćwiczenia.


bezpłatny fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.