Menu

Bicz Boży

Cechy produktu

  • ISBN 9788381011501 
  • Autor Louis de Wohl 
  • Wydawnictwo Diecezjalne Wydawnictwo i Drukarnia w Sandomierzu 
  • Ilość stron 456 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Pierwsza połowa gorącego V wieku.Rozdarte, osłabione Imperium Rzymskie.Nieludzko silny, prędki i odważny.Bezwzględny, groźny i okrutny.Brzydki jak sam diabeł.Męski, bystry, zadziorny, pewny siebie.Fascynujący i zniewalający mężczyzna.Obiekt westchnień wyjątkowej kobiety.Wybitny i charyzmatyczny przywódcarzucający mocarstwo na kolana.Pokonany poprzez...

słowo starca.To Etel, zwany Attylą... Bicz Boży. Chcesz się odprężyć? Zrelaksować? Zapomnieć jednakże na chwilę o kłopotach, a przy okazji dowiedzieć czegoś więcej o życiu chrześcijan w dawnych czasach i przeżyć wraz z nimi sporo ekscytujących, prawdziwie romantycznych i pełnych zaskakujących zwrotów akcji przygód, których główni bohaterowie są postaciami autentycznymi, a ich nazwiska zna dziś cały świat? Sięgnij - tak jak zrobiam to ja - po książki Louisa de Wohl, a przekonasz się, że trudno ci będzie doczekać się kolejnego tomu!

Te książki nie tylko uczą, lecz i - dodają skrzydeł!Ewa Skarżyńska

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.