Menu

Bieganie dla początkujących i zaawansowanych - Grzegorz Rogóż

Cechy produktu

  • ISBN 9788377882863 
  • Autor Grzegorz Rogóż 
  • Wydawnictwo Edgard 
  • Ilość stron 264 

Opis

Zaczynasz biegać i chciałbyś bezpiecznie trenować? Jesteś już doświadczonym biegaczem i chciałbyś osiągać coraz ulepszone rezultaty? Z tym poradnikiem rozwiejesz swoje wątpliwości i pogłębisz wiedzę dotyczącą biegania.

Dowiesz się, jak planować treningi, ułożyć właściwą dla swoich potrzeb dietę i wybrać optymalnyą technikę biegania. Poznasz sposoby na urozmaicenie treningu, radzenie sobie na najróżniejszych nawierzchniach i w niełatwych warunkach atmosferycznych. Nauczysz się mądrze wykorzystywać możliwości swego organizmu i nie dopuszczać do przetrenowania. Dowiesz się, jak unikać kontuzji i błędów wynikających z niewiedzy albo zaniedbań tak, żeby sport przynosił ci z reguły korzyści i sprawiał przyjemność. Zyskasz pozytywną motywację do biegania i poznasz atuty trenowania!

„Ten sport jest dla mnie wytrychem do otwierania wielu zamkniętych drzwi. Narzędziem do pozyskiwania nowych znajomości, sposobem na gimnastykowanie umysłu, na zachowywanie umiaru i równowagi w powszednim życiu, metodą na torpedowanie stresu i pretekstem do podróży. Przy okazji jest błogim sposobem spędzania czasu."

(Grzegorz Rogóż)

Z tym poradnikiem:

- wybierzesz sprzęt pomiarowy i odpowiednie do nawierzchni buty

- zdobędziesz cenne wskazówki, m.in. Jak uniemożliwiać odwodnieniu czy jak nauczyć się kontrolować tempo biegu

- poznasz ćwiczenia, które pozwolą ci zwiększyć kadencję, wyćwiczyć równowagę i pracę dłoni w trakcie biegu, dopracować podbiegi, wzmocnić koncentrację

- dowiesz się, jak wyznaczać sobie cele pośrednie, planować biegi sprawdzające, półmaraton i maraton

- nauczysz się rozsądnie gospodarować czasem i siłami w trakcie zawodów

DO BIEGU, GOTOWI START!

O autorze:

Grzegorz Rogóż – pasjonat biegania i maratończyk, entuzjasta kolarstwa szosowego i ultramaratończyk szosowy, miłośnik muzyki jazzowej i książek.

Samo Sedno to seria progresywnych, poręcznych i podręcznych poradników, które trafiają w samo sedno. W linii znajdują się tytuły o tematyce m.in. Biznesowej, parentingowej, psychologicznej czy dotyczącej zdrowego stylu życia i rozwoju osobistego.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.