Menu

Biochemia. Podręcznik dla studentów medycznych studiów licencjackich - Kazimierz Pasternak (MOBI)

Cechy produktu

  • ISBN 9788320057317 
  • Autor Kazimierz Pasternak 
  • Wydawnictwo PZWL 
  • Ilość stron 236 
  • Rok wydania 2013 

Opis

kolekcja podręczników dla studentów studiów pielęgniarskich (13)Biochemia jest nauką usytuowaną na pograniczu chemii naturalnej i biologii. Jest także jednym z podstawowych przedmiotów, od których inicjuje się nauka na studiach medycznych.

Publikacja ta jest kompendium, które uwzględniając drobne wymogi programowe studiów medycznych, w systematyczny sposób demonstruje najważniejsze związki chemiczne i ich przemiany oraz umożliwia studentom poznanie podstawowych procesów biochemicznych zachodzących w organizmie ludzkim.Książka dzieli się na część teoretyczną i doświadczalną.

Pierwsza obejmuje główne zagadnienia, których znajomość jest wymagana w programie studiów pielęgniarskich licencjackich i magisterskich, natomiast w części drugiej zamieszczono opisy wybranych doświadczeń, które mogą być realizowane poprzez studentów w czasie zajęć praktycznych.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.