Menu

Błękit błyskawicy

Cechy produktu

  • ISBN 9788366278752 
  • Autor Ann Cleeves 
  • Wydawnictwo Czwarta Strona 
  • Ilość stron 424 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Czwarty tom kultowej kolekcji od brytyjskiej mistrzyni suspensu nagrodzonej za swoje kryminały Diamentowym SztyletemW popularnym obserwatorium ptaków na Fair Isle zostaje odnalezione ciało kobiety. Już na pierwszy rzut oka jej śmierć wydaje się niezwykle podejrzana – morderca postarał się bowiem o teatralną oprawę swojej zbrodni, wplatając we włosy ofiary ptasie pióra.

Inspektor Jimmy Perez pojawia się na Fair Isle z zupełnie innego powodu, jednak w obliczu niedawnych wypadków musi odłożyć sprawy prywatne na później. Prowadzi śledztwo w pojedynkę, a do tego musi działać szybko.Miejscowi na wieść o szokującym morderstwie reagują strachem.

Co gorsza z powodu jesiennych sztormów wyspa jest zupełnie odcięta od reszty świata. Uwięziona społeczność musi czekać na rozwój wypadków ze świadomością, że wśród niej skrywa się bezwzględny zabójca, który tylko czeka, by uderzyć ponownie.„Mroczna i perfekcyjna opowieść”.

The Times„Finał szokuje”. Literary Review„nieprzeciętna i klimatyczna”. The Mirror„Lepszego thrillera detektywistycznego nie odnajdziecie…” Sunday Express„Nie oderwiecie się od tej książki”. Louise Penny

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.