Menu

Blizny - ebook

Opis

Miłość wychodząca poza granice życia i śmierci.

Miłość ma rozmaite oblicza i imiona. Nie zna granic, lecz też nie trwa wiecznie. Czasami jednak śmierć przerywa najatrakcyjniejsze z uczuć. BLIZNY to opowieść o nadzwyczajnej miłości i ogromnym smutku po jej utracie. To opowieść o złudnej nadziei, iż to co odeszło może jakimś cudem powrócić. Ale czy można kochać pomimo śmierci ukochanej?

Krzysztof Szablewski jest wziętym pisarzem. Na swojej drodze spotyka dużo od siebie młodszą Natalię, która jest chirurgiem. To jest miłość od pierwszego wejrzenia. Krzysztof i Natalia są poprzez kilkanaście lat szczęśliwym małżeństwem. Natalia umiera. Krzysztof popada w depresję, nie widząc sensu dalszego życia, do momentu, kiedy poznaje Annę. Kobieta swym zachowaniem niesamowicie przypomina Natalię... Mężczyzna poprzez chwilę ma nadzieję, iż los zwraca mu żonę. Ekspresowo jednak zrozumie, iż to tylko złudzenie…

...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.