Menu

Blizny - Krzysztof Piotr Łabenda (EPUB)

Cechy produktu

  • ISBN 9788381192606 
  • Autor Krzysztof Piotr Łabenda 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 256 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Miłość wychodząca poza granice życia i śmierci.

Miłość ma najróżniejsze oblicza i imiona. Nie zna granic, ale też nie trwa wiecznie. Czasami jednak śmierć przerywa najpiękniejsze z uczuć. BLIZNY to opowieść o nieprzeciętnej miłości i ogromnym smutku po jej utracie. To opowieść o złudnej nadziei, iż to co odeszło może jakimś cudem powrócić. Ale czy można kochać pomimo śmierci ukochanej?

Krzysztof Szablewski jest wziętym pisarzem. Na swojej drodze spotyka dużo od siebie młodszą Natalię, która jest chirurgiem. To jest miłość od pierwszego wejrzenia. Krzysztof i Natalia są przez kilkanaście lat szczęśliwym małżeństwem. Natalia umiera. Krzysztof popada w depresję, nie widząc sensu dalszego życia, do momentu, kiedy poznaje Annę. Kobieta swoim zachowaniem niesamowicie przypomina Natalię... Pan przez chwilę ma nadzieję, że los zwraca mu żonę. Błyskawicznie jednak zrozumie, że to tylko złudzenie…


darmowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.