Menu

Bluszcz prowincjonalny

Cechy produktu

  • ISBN 9788381465960 
  • Autor Renata Kosin 
  • Wydawnictwo STORYBOX 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Anna po stracie męża, wraca do rodzinnego miasteczka na urodziwym Podlasiu, żeby zacząć wszystko od nowa. Na oplecionej bluszczem werandzie starego domu ma nadzieję odzyskać spokój i równowagę. Przychodzi jej to z trudem, więc desperacko szuka oparcia w rodzicach i dawnych przyjaciołach.

To dzięki nim ma nadzieję zbudować dla siebie i swych dzieci nową zrównoważoną rzeczywistość. Nie wierzy, że umiałaby to zrobić sama, bez niczyjej pomocy.Zupełnie jak bluszcz, który nie może istnieć bez podpory.Na szczęście, w porę uświadamia sobie, że dotąd tak właśnie wyglądało jej życie i postanawia je zmienić.

Za sprawą mieszkańców Bujan, ich powszednich radości i też trosk, których wcześniej nie była świadoma, oraz dzięki pokrzywdzonym przez los zwierzętom ze schroniska, wynajduje prawdziwą siebie. Staje się silna, niezależna i dzięki temu szczęśliwa.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.