Menu

Bob Honey robi swoje. Darmowy odbiór w niemal 100 księgarniach!

Cechy produktu

  • ISBN 9788308067864 
  • Autor Sean Penn 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Literackie 
  • Ilość stron 192 

Opis

Bob Honey z trudem nawiązuje kontakt z innymi ludźmi. Ma dosyć wciskania mu marketingowych bredni, dosyć świata, w którym choćby orgazm nie jest realny, tak długo, jak nie napisze się o nim na Twitterze. Jako modelowy biznesmen ze starej amerykańskiej szkoły sprzedaje zbiorniki septyczne świadkom Jehowy i organizuje pokazy pirotechniczne dla zagranicznych dyktatorów. Jest także zatrudniony jako kontraktowy zabójca przez sekcję wywiadu Stanów Zjednoczonych, w tajnym programie likwidacji zniedołężniałych seniorów, a także wszystkich innych, którzy nadwyrężają zasoby konsumpcyjnego społeczeństwa.

Kiedy życiem Boba początkuje się interesować wścibski dziennikarz, Honey nie jest pewien, czy oznacza to dla niego szansę na przyjaźń, czy raczej początek końca. Widząc, jak wszyscy dokoła węszą wszędzie zdradę i dopatrują się terroryzmu, uznaje, iż nadszedł czas, żeby coś zmienić – jeśli wcześniej sam nie zostanie zlikwidowany poprzez swoich zagadkowych zwierzchników lub zdemaskowany przez żarłoczne media…

„Podejrzewam, iż Thomas Pynchon i Hunter S. Thompson pokochaliby tę książkę”. Salman Rushdie

„Prowokuje i daje dużo frajdy”. Kirkus Reviews

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.