Menu

Bony na posiłki profilaktyczne - w prawie pracy, podatkach i ewidencji księgowej

Cechy produktu

  • ISBN 9788381376327 
  • Autor praca zbiorowa 
  • Wydawnictwo Infor PL 
  • Ilość stron 12 
  • Rok wydania 2019 

Opis

"Pracodawca jest zobowiązany zapewnić pracownikom zatrudnionym w warunkach niezwykle uciążliwych, nieodpłatnie, odpowiednie posiłki jeżeli jest to konieczne ze względów profilaktycznych. Od 9 lipca 2019 r.

pracodawca, który nie ma możliwości wydania takiego posiłku, może przekazać pracownikom m.in. Bony, talony, kupony albo inne dowody uprawniające do otrzymania posiłku albo produktów niezbędnych do jego przygotowania.Z publikacji dowiesz się:Komu przysługują posiłki profilaktyczneCzy pracodawca za każdym razem zapewnia posiłki profilaktyczne w naturzeJak uregulować kwestię posiłków profilaktycznych w zakładzie pracyJak zapewnić pracownikom posiłki profilaktyczne na podstawie bonówJak są regulowane kwestie posiłków profilaktycznych w podatku dochodowym (płace) i ZUS (składki)Jak są regulowane kwestie posiłków profilaktycznych w kosztach podatkowychJak powinno wyglądać rozliczenie VATJak zaewidencjonować wydatki na bony w księgach rachunkowych"

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.