Menu

Bracia Slater. Keela - L. A. Casey (EPUB)

Cechy produktu

  • ISBN 9788365601940 
  • Autor L. A. Casey 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Kobiece 
  • Ilość stron 184 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Pikantna kontynuacja drugiego tomu bestsellerowej linii o braciach Slater

Przed Keelą jeden z najważniejszych dni w życiu – przeprowadzka. Pragnie zamieszkać z narzeczonym i chce, aby wszystko poszło jak z płatka. Jednak kiedy jesteś zaręczona z jednym z braci Slater, musisz być przygotowana na szaleństwo. Spontaniczny Alec jak najczęściej nie myśli o konsekwencjach i wybiera niefortunny moment na nieprzewidzianki. Rozpętuje się piekło.

Nieproszeni goście. Alkohol. Kłótnie. Dzika namiętność. Wszystko, co kryje się pod jednym nazwiskiem – Slater. Keela musi podjąć wyjątkowo ważną decyzję. Czy jest gotowa?

Keela troszczy się o to, co kocha.

___

L.A. Casey – bestsellerowa autorka „The New York Times” i „USA Today”. Pochodzi z Irlandii, mieszka w Dublinie. Jej życie składa się z dwóch podstawowych komponentów: wychowywania cudownej córeczki i „czarowania” kolejnych powieści. Uwielbia rozmawiać ze swoimi fankami na Facebooku. Natchniona literaturą erotyczną ciężko pracowała nad własną książką i determinacją wywalczyła jej wydanie. Całe szczęście! Tak powstał kultowy Dominic z kolekcji Bracia Slater. Choć miała zaledwie dziewiętnaście lat, przygodę z pisarstwem rozpoczęła od hitu. Dominic według recenzji sklepu internetowego Amazon to spektakularny sukces i bestsellerowa książka.


gratisowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.