Menu

Brygida Star Show - Magdalena Trubowicz

Cechy produktu

  • ISBN 9788379003952 
  • Autor Magdalena Trubowicz 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 176 
  • Rok wydania 2015 

Opis

„Brygida Star Show” Magdaleny Trubowicz rewelacyjnie wpisuje się w tak uwielbiany przez miłosnych marzycieli – nurt komedii romantycznej.

Powieść w prosty, przystępny i niezwykle zabawny sposób pokazuje losy trzydziestoletniej singielki, a także jej świty. Książka jest pamiętnikiem obejmującym dwadzieścia osiem dni, czyli tyle ile trwa cykl u kobiet. Okazuje się, że w ciągu tego czasu może wydarzyć się tak dużo, że niektórzy nie posiadają tylu przygód w ciągu całego roku. Ale, by tak się stało, trzeba nazywać się Brygida Star i mieć niezwykłą umiejętność przyciągania sytuacji powszechnie uznawanych za pechowe. Bohaterka jest kobietą niezależną i spełnioną zawodowo,szczególnie samotną i wciąż poszukującą ideału. W jej życiu niczym cień czai się wszędzie nadopiekuńcza mama, której zachowanie powoduje w czytelniku gromki śmiech. Brygida niewątpliwie nie nudzi się w życiu, pokazuje nam swoich ośmiu niedoszłych mężów i kolejnych absztyfikantów. “Czy ja już mówiłam, iż nie lubię gdybać i nie angażuję się zbyt szybko? Kłamałam. Pewnie już się zorientowaliście i wcale was to zapewne nie dziwi. Prawda jest taka, iż ilekroć poznam jakiegoś nowego faceta, z miejsca chodzę oglądać suknie ślubne i wybieram imiona dla naszych dzieci. No powiedzcie, iż wy tak nie robicie? Ta, jasne… znów jedzie mi i strzela… czołg oczywiście.”

Czy Brygida odnajdzie w końcu stosownego faceta i ułoży sobie z nim życie? Przekonajcie się sami.


darmowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.