Menu

Buddyzm dla bystrzaków w.2 - Gudrun Bühnemann.

Cechy produktu

  • ISBN 9788328352292 
  • Autor Gudrun Bühnemann 
  • Wydawnictwo Helion 
  • Ilość stron 372 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Fundamentalne założenia buddyzmu i jego historia Niezmienne znaczenie Dalajlamy Przewodnik po bogatej historii buddyzmu i jego współczesnej praktyce Co to znaczy być buddystą? Jakie są fundamentalne założenia tej religii? Jaka jest jej historia? Czy poszukujesz prawdy, czy zgłębiasz wiedzę o religiach, czy po prostu jesteś interesując, dlaczego buddyzm jest tak niejednokrotnie praktykowany - dzięki czemu przyjaznemu podręcznikowi poznasz ważne terminy, koncepcje i przyjrzysz się pochodzeniu tej fascynującej starożytnej praktyki.

Przy okazji dowiesz się mnóstwo o codziennych rytuałach, świętach, medytacji i wielu innych zagadnieniach. W książce: Filozofia buddyzmu i jego źródła Praktyka mądrości i współczucia Życie i nauki historycznego Buddy Techniki medytacji Buddyjska postawa wobec życia i śmierci Czterech mistrzów buddyjskich użycie teorii buddyjskich w rozwiązywaniu powszednich problemów

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.