Menu

Business Intelligence Moda, wybawienie czy problem dla firm? - Przemysław Radziszewski

Cechy produktu

  • ISBN 9788375616743 
  • Autor Przemysław Radziszewski 
  • Wydawnictwo Poltext Sp. z o.o. Wydawnictwo 
  • Ilość stron 220 
  • Rok wydania 2016 

Opis

" Ogromne możliwości technice komputerowych zrewolucjonizowały zarządzanie. Stworzyłyszerokie nadzieje, które nie za każdym razem się spełniły.

Jedną z tych niespełnionych nadziei jest Business Intelligence. Śledząc historyczny rozwój BI i odwołując się do swych doświadczeń użytecznych, autor dowodzi, że głównym powodem niespełnionych oczekiwań związanych z BI nie są komputery, ale człowiek, a konkretnie menedżer czy analityk biznesowy.

Żaden komputer (przynajmniej na razie) nie zastąpi menedżera ani analityka w przemyślanym projektowaniu procesów biznesowych oraz systemów raportowania o ich sprawności. Autor nie tylko demonstruje słabości aktualnie użytkowanych rozwiązań, ale także proponuje solidne techniki i metody bardziej skutecznego zastosowania BI w praktyce. Książka zainteresuje szerokie grono menedżerów, a także analityków niezależnie od branży w której pracują.

Przemysław Radziszewski – konsultant z ogromnym doświadczeniem biz-nesowym, lider kilkudziesięciu wdrożeń z zakresu Business Intelligence w dużych firmach z polskim i zagranicznym kapitałem, prowadzi szkolenia z poręcznego wykorzystania Business Intelligence. "


bezpłatny fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.