Menu

Bycie w śmierci - Marcela Mikołaj

Cechy produktu

  • ISBN 9788376429380 
  • Autor Mikołaj Marcela 
  • Wydawnictwo Pascal 
  • Ilość stron 320 
  • Rok wydania 2017 
  • Tematyka horrory i thrillery 

Opis

Trzymająca w napięciu powieść dla miłośników The Last of Us, Westworld, World War Z. Opowieść o czasie, przemianie i śmierci. Czasie, który nie leczy ran. Przemianie świata i ludzi, która jest końcem i początkiem. Śmierci, której wszechpotędze przeciwstawił się jeden człowiek. Bóg umarł. Ostatecznie! Niemartwi są wyobrażeniem odwiecznego marzenia o pokonaniu śmierci i cenie, jaką za to przyjdzie zapłacić. A u podstaw wszelkiego, jako ta największa sprawcza siła, znajduje się to, bez czego nie ma ani życia, ani literatury: miłość. Michał R. Wiśniewski, autor powieści Jetlag i God Hates Poland Największe przerażenie ogarnia nas, kiedy zdamy sobie sprawę z tego, iż ten horror wcale nie jest niemożliwy Teorie spiskowe i walka o autonomię jednostki w chaosie wojny z żywymi trupami. Bezsprzecznie polecam! Krzysztof Korsarz Biliński, Misterium Grozy Żywe trupy są oczywiście wiodącym tematyką powieści. Nie spodziewajcie się jednak hektolitrów krwi. Refleksje, do jakich skłoni was ta książka, okażą się mroczniejsze aniżeli niejeden horror. Szczerze polecam! Andrzej Wardziak, pisarz, autor Infekcji Mikołaj Marcela, specjalista od popkultury, Jamesa Bonda i żywych trupów. Na Uniwersytecie Śląskim wykłada na kierunkach sztuka pisania, filologia polska oraz projektowanie gier i przestrzeni wirtualnej. Autor książek Monstruarium progresywne i Niemartwi, ciała wasze jak chleb, której akcja osadzona jest w świecie niniejszej powieści.

ISBN: 9788376429380
Kod paskowy: 9788376429380
Autorzy: Marcela Mikołaj
Wydanie: 1
Rok wydania: 2017
Kod wydawcy: 25942
liczba stron: 320
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 14.0x20.2
Głębokość (mm): 22
Waga: 0.34
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.