Menu

Był sobie pies 2

Cechy produktu

  • ISBN 9788366436312 
  • Autor W. Bruce Cameron 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Kobiece 
  • Ilość stron 408 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Wszystkie psy nieprzeciętnie wiedzą, że życie ma sens tylko u boku ukochanego człowiekaBailey – bohater bestsellera "Był sobie pies" – powraca z nową misją!nieznaczna Clarity June opuszcza ukochaną babcię i jej psa i wyjeżdża z matką do znacznego miasta.

Psiak przeżył już dużo wcieleń i sporo się o ludziach nauczył. Miał różnorodne imiona: Bailey, Toby, Ellie, Koleżka…Tym razem powraca, aby wypełnić świeże zadanie. Spotyka dorastającą Clarity, wnuczkę ukochanego przyjaciela Ethana.

Dziewczynka ma talent do pakowania się w kłopoty, więc Bailey w swym nowym wcieleniu musi jej strzec i zrobić wszystko, aby była szczęśliwa. Razem czeka ich mnóstwo przygód pełnych wzruszeń i radości!Ten oddany i kochany pies pomoże swej pani zrealizować jej marzenia i odnaleźć prawdziwą miłość.

Czasami będzie musiał odejść, by zaraz znów powrócić jako inny czworonożny przyjaciel. Jednak nie zamierza się poddawać – musi być dzielnym psem! Jedno wie z całą pewnością: życie jest na tyle pomerdane,zawsze warto trzymać się razem.Oto zabawna i wzruszająca opowieść o przyjaźni, oddaniu i poświęceniu, która wielokrotnie cię zaskoczy.

Odkryj świat widziany oczami psa i przekonaj się, iż psia miłość jest wieczna.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.