Menu

Był sobie szczeniak. Bailey - W. Bruce Cameron (MOBI)

Cechy produktu

  • ISBN 9788366436831 
  • Autor W. Bruce Cameron 
  • Wydawnictwo Young 
  • Ilość stron 208 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Szczenięce lata bohatera popularnej książki „Był sobie pies”Oto pełna ciepła ilustrowana opowieść dla dzieci o wesołych przygodach zabawnego psiaka, którego pokochał świat!Gdy Bailey poznaje ośmioletniego Ethana, ekspresowo pojmuje swój życiowy cel: zabawa z chłopcem, poznawanie farmy podczas wspólnych wakacji i Wylizywanie Talerzy (ale tylko kiedy Mamusia nie patrzy!).

Jednak bystry psiak prędko zauważa, że ma ważną misję do wypełnienia. Postanawia trwać u boku niedużego Ethana na prawidłowe i na złe. Wie, iż przyjaźń jest najważniejsza!Czy piesek zdoła uchronić chłopca przed pakowaniem się w tarapaty?___O autorze:W.

Bruce Cameron– autor bestsellerowej książki "Był sobie pies". Dwukrotnie został wybrany najkorzystniejszym felietonistą przez National Society of Newspaper Columnist. Obecnie mieszka w Kalifornii. Nad wyraz bliska relacja z ukochaną suczką Cammie spowodowała, że pisarz zafascynował się najszczególniej przyjaznymi czworonogami.

Jest autorem licznych powieści o urodziwych wyszczekanych bohaterach.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.