Menu

Był sobie szczeniak. Ellie

Cechy produktu

  • ISBN 9788366074491 
  • Autor W. Bruce Cameron 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Kobiece 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Autor bestsellerowych książek „był sobie pies" i „psiego najkorzystniejszego" oddaje głos szczeniakom! linia Był sobie szczeniak to opowiedziane na nowo i ilustrowane historie psiaków, znanych z książki „Był sobie pies".

Ellie to niezwykle mądra suczka, z bardzo odpowiedzialnym zadaniem. Od szczeniaka była trenowana na psa ratownika i potrafi dzisiaj odszukać zagubione w lesie dziecko albo wyodrębnić zasypanego poprzez gruzy człowieka.

Ta psina ma nosa! Znajduje ludzi. Ratuje ich. To jej misja. Jednak Ellie manad wyraz ważne zadanie w domu. Jej opiekunowie — Jakob, który stracił żonę i szczególnie samotna Maya — również są zagubieni. Jednak w zupełnie inny sposób aniżeli ktoś, kto chciał sprawdzić, co jest po drugiej stronie placu zabaw.

dzisiaj Ellie musi wykorzystać wszystkie swoje sztuczki, by dotrzeć do swoich opiekunów i ich uratować. W. Bruce Cameron – autor bestsellerowej książki "Był sobie pies". Dwukrotnie pozostał wybrany najkorzystniejszym felietonistą przez National Society of Newspaper Columnist.

obecnie mieszka w Kalifornii. Szczególnie bliska relacja z ukochaną suczką Cammie spowodowała, iż pisarz zafascynował się najistotniej przychylnymi czworonogami. Jest autorem licznych powieści o urodziwych wyszczekanych bohaterach.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.