Menu

Byłem żałosnym dupkiem

Cechy produktu

  • ISBN 9788327643452 
  • Autor John Kim 
  • Wydawnictwo Mira 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Poradnik dla każdego facetaSęk w tym, że Bóg dał nam i mózg, i penisa, ale za niewiele krwi, by mogła zasilać oba te organy jednocześnie.Robin WilliamsTo książka dla wszelkich, którzy poznali, co to czarna rozpacz.

Przeklinali dzień, w którym się urodzili. Przeżyli zawód miłosny, poznali smak klęski zawodowej, posiadają za sobą toksyczne związki i zmagali się z niepewnością. Dla tych, którzy czasami czuli się jak żałosne dupki.Kim nie nawołuje do wojny płci, lecz do uświadomienia sobie, czym są męskość, siła i miłość.

Bo przecież świat desperacko potrzebuje lojalnych braci, kochanych i silnych partnerów, mądrych i odpowiedzialnych facetów. Wystarczy wykorzystać się do rad autora, żeby już nigdy nie usłyszeć pytania: Gdzie ci mężczyźni? Jeżeli jednak ktoś ci je zada, będziesz mógł spokojnie wyszczególnić na siebie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.