Menu

Calineczka. Najpiękniejsze Baśnie

Cechy produktu

  • ISBN 9788378160120 
  • Autor Peter L. Looker 
  • Wydawnictwo Potrus Publishing 
  • Ilość stron
  • Rok wydania 2013 

Opis

linia jest zbiorem 12 najistotniej modnych baśni. Są one ilustrowane atrakcyjnymi rysunkami. Opowiadania wprowadzają czytelnika w świat marzeń, uczą, dają rady, bawią. Wersja ePub ebooka mieści tekst baśni w formie słuchowiska, które stworzone jest w formie teatrzyku. Gra aktorska, towarzysząca muzyka i udźwiękowienie tworzą oryginalny nastrój przygody, która wciąga słuchacza do swego wnętrza.

W domu nad rzeką mieszkała samotna kobieta, która niezwykle pragnęła posiadać dziecko. Pewnego dnia kupiła na targu zaczarowane nasiono. Zasadziła je i wkrótce z nasiona wyrósł przepiękny kwiat. Pośród jego płatków leżała prześliczna dziewczynka. Szczęśliwa kobieta zaopiekowała się nią, a iż miała ona nie więcej aniżeli cal wzrostu, nazwała ją Calineczką. Niestety radość kobiety trwała niedługo...
(fragment baśni)

Uwaga! Tytuł może wymagać aktualizacji czytnika/aplikacji. Pliki audio zawarte są w wersji ePub ebooka. Odsłuch może być niedostępny w urządzeniach/aplikacjach, których specyfikacja techniczna na to nie pozwala.


darmowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.