Menu

Chihuahua 100% psa w psie - Marta Paszkiewicz (EPUB)

Cechy produktu

  • ISBN 9788381192392 
  • Autor Marta Paszkiewicz 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 171 
  • Rok wydania 2018 

Opis

"Chihuahua 100% psa w psie" to poradnik asygnowany nie tylko dla hodowców chihuahua, lecz także dla właścicieli i przyszłych właścicieli tej rasy.

gromadzi mnóstwo cennych i przydatnych danych o diecie, pielęgnacji, leczeniu, zachowaniu, charakterze, wyglądzie.

Chihuahua to najmniejszy pies na świecie, lecz jego nazwa pochodzi od największego stanu Republiki Meksyku. Żywy, czujny, odważny, nad wyraz ruchliwy. Nieważne,gromadzi się w torebce wielu celebrytek. Moda modą, lecz jak twierdzą ci, którzy chihuahua posiadają w domu, nie ma udoskonalonego przyjaciela i kompana do zabawy. Odważne, inteligentne, pewne siebie, znające swoją wartość i nad wyraz wesołe – tak pokrótce można je opisać. Psy tej rasy przywiązują się do jednego właściciela i są wyjątkowo tolerancyjne wobec innych zwierząt w domu. Wbrew swym ograniczeniom i raczej mizernej posturze stawiają czoła każdemu przeciwnikowi. Chihuahua to prawdziwy przyjaciel, pies pełen temperamentu – nieduży pies z silną osobowością.

Dawniej były maskotkami księżniczek azteckich. Hodowano je także w celach konsumpcyjnych. Ale najważniejsza była rola, jaką odgrywały w religii. Uważane były za przewodników dusz zmarłych.

Pierwsza część książki poświęcona jest rasie chihuahua, lecz z drugiej części skorzystać mogą właściciele, weterynarze oraz behawioryści, którzy chcą lepiej „dogadać się” z psem.


darmowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.