Menu

Controlling procesów

Cechy produktu

  • ISBN 9788301185626 
  • Autor Magdalena Chomuszko 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Naukowe PWN 
  • Ilość stron 153 
  • Rok wydania 2015 

Opis

"Publikacja wypełnia lukę na rynku wydawniczym, łącząc podejście procesowe z controllingiem. Jest adresowana do przedsiębiorców pragnących usprawnić zarządzanie swoją firmą, osób zajmujących się certyfikacją ISO oraz środowisk dydaktycznych jako wsparcie nauczania o innowacyjnych metodach zarządczych.

Książka porządkuje obszerny obszar zagadnień związanych z controllingiem i integruje go z progresywną prezentacją przedsiębiorstwa przez procesy w nim zachodzące, wyodrębniając w ten sposób nowe ujęcie controllingu nazwane w literaturze controllingiem procesów.

Ideą zaproponowanej w książce koncepcji controllingu procesów jest dostarczenie zastosowanecznego narzędzia, przy pomocy którego wdrożenie controllingu w przedsiębiorstwie może być łatwiejsze.

Zaproponowanie modelu APQC w połączeniu z controllingiem zostało uznane poprzez autorkę za ważny składnik rozwoju technik użytkowanych w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Istniejąca na rynku bogata literatura opisująca controlling i procesowe ujęcie organizacji skupia się na ogół na przedstawieniu teoretycznych aspektów tych zagadnień, autorka natomiast w swojej publikacji wskazuje, jak wykorzystać teorię w praktyce, opierając się na koncepcji controllingu procesów."


gratisowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.