Menu

Crew

Cechy produktu

  • ISBN 9788379001170 
  • Autor Patryk Nowodworski 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 306 
  • Rok wydania 2013 

Opis

W księgarniach ukazała się kolejna książka autorstwa Patryka Nowodworskiego pod tytułem Crew. Jest to kryminał na pograniczu fantasy, ponieważ występują w nim fantastyczne stwory, a potężnie wampiry. Jest to zatem kolejna opowieść o wampirach, tak modna w ostatnich latach. W książce mamy do czynienia ze światem realnym, w którym okazuje się, w cieniu występują wampiry. Występowanie wampirów jest ukrywana przed społeczeństwem, ale władze zdają sobie sprawę z ich istnienia, bo powołały specjalną, tajną sekcję w policji do zwalczania wampirów. W powieści wyróżniony został wątek miłosny, tak iż można powiedzieć, iż to trochę romans.

Powieść rozpoczyna się całkiem niewinnie, ot w zwykłej knajpie o nazwie Crew siedzi pan w średnim wieku o imieniu Krzysztof. Jest znudzony i zmęczony życiem. W barze poznaje piękną blondynkę, która bezapelacyjnie go podrywa. Krzysztof ulega jej wdziękowi i oboje lądują w łóżku. Spędzają upojną noc, a następnego ranka Krzysztof dowiaduje się, że jego kochanka jest wampirem i że on został przemieniony w tego rodzaju monstrum.

Pozostał mu wyłącznie jeszcze jeden krok do pełnej przemiany – musi zabić swoją żonę. Krzysztof w zasadzie nie ma wyboru, lecz nie wszystko pójdzie łatwo, bowiem na tropie wampirów jest już inspektor Tomasz ze specjalnej sekcji w policji. Tomasz to postać także nadprzyrodzona, bo w połowie wampir, który walczy ze złem w czystej postaci.

Patryk Nowodworski to młody pisarz, który ma już za sobą pierwsze wydane powieści: Kochankę - komediowy romans z elementami erotyki, horror Pleban oraz kryminałBystry detektyw


darmowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.